KONST / Litografier / Litografiskt tryck 10493108

nr 1049 3108

Litografiskt tryck

efter Barbro Nilsson, blyertssignerad Sven X:et Erixson, subject: 32x40,

Utrop:

400 kr

måndag 15 augusti 2016
kl 19:16:18